<<  Firma Profili  >>

EFE SONDAJ; Teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosuyla Su sondajı ve Zemin sondajı  alanında faaliyet göstermektedir.

Su sondaj işi ve su arama faaliyetlerimizde kazandığımız tecrübeyle sizlere en hızlı, çabuk ve ekonomik yoldan suyla buluşturma işi firmamızın öncelikli görevidir.

Firmamız; Manisa ili ve tüm ilçelerinde,  Balıkesir ili ve tüm ilçelerinde, İzmir İli ve tüm ilçelerinde, Uşak ili ve  tüm ilçelerinde faaliyet göstermekte ve hizmet vermektedir.

Geçen zaman Pek çok Belediye, Muhtarlık, İşyeri, tarım işletmeleri ile talep edilen her yerde su sondajı faaliyetini gerçekleştirmiştir.

Ülkemizin değişik yörelerinde tarımsal kullanım ve içme suyuna yönelik sondajlar yaparak,  faaliyetlerine başlayan firmamız yüzlerce su kuyusu açmıştır.

Firmamız kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Ana faaliyet alanlarımız tarımsal sulama amaçlı su sondajları,  içme suyu amaçlı su sondajları inşaat, madencilik ve endüstri sektörü su sondajlarıdır.

Tecrübe ve titizlik gerektiren su kuyuların kazılmasında, teçhizinde ve tespitinde firmamızın tecrübesine, teknik birikimine, ekibine ve makine parkına güvenebilirsiniz. 

Yapılacak etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her kademede bilgilendirmektedir. İlgili kurumlardan aldığı arama ve kullanma belgeleri ile sondaj çalışmalarında tekniğe ve yasalara uygun kusursuz ve titiz çalışmaları ile faaliyetimize devam ediyoruz.

Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir. Yurdumuzun yeraltı kaynaklarının en ekonomik şekilde değerlendirilmesine katkıda bulunduğumuz için mutluyuz.

Efe Sondaj İşlemetciliği